>Szövegírót ide!<

A pozícióról

Lelkes, jó íráskészségű, marketingtől nem rettegő, folyamatos tanulásra és fejlődésre nyitott szövegíró számára szakmai kihívásokat és sikereket kínáló főállású poziciót kínálunk online marketing ügynökségünknél.

Téged keresünk, ha az írásod irányítható, és ha el tudod fogadni, hogy nem szépirodalmi hanem marketinges vonalon kell mozogni, aminek a vége értékesítés. Szeretni fogunk, ha a meglévő tudásunkat nem csak alkalmazod, hanem bővíteni, csiszolni is akarod folyamatosan. Mi rajongunk a szakterületeinkért, viszont eddig nem találtuk meg azt, aki a megfelelő hangunk lenne.

Főbb feladatok

Megérteni az adott projektet, azonosulni a kijelölt vevőtípusokkal, és a számukra releváns szempontokat kihangsúlyozva kidolgozni az írásos kommunikációs elemeket, úgymint:

  • Ajánlatok - sales oldalak
  • Kapcsolódó hirdetések
  • Kapcsolódó utánkövetés (hírlevél / email automatizmusok tartalomfejlesztése)
  • Blogbejegyzések

Továbbá ezek folyamatos adat alapú A/B tesztelése a csapattagok segítségével és a tesztek nyertes verzióinak finomhangolása.

Támogatandó területek

A marketing és sales stratégiai meetingeken történt megállapodások alapján te adod majd a szöveges inputot a designer csapatnak, akik ezt vizuálisan erősítik a ux ui szempontjainak figyelembevételéve.

Ugyanígy inputot kell adni a ppc szakembereknek, akikkel szorosan együtt kell dolgoznod, mert itt már nem csak a mondanivalóra kell figyelni, hanem a felületeknek megfelelő formai szempontoknak is meg kell felelni.

Szintén a szövegeid alapján áll össze az utánkövetési rendszer, ami a hosszútávú elköteleződést támogatja, itt kevesebb megkötéssel kell számolnod, de itt sem szabad elfelejteni, hogy a cél az értékesítés.

Amit kínálunk

  • Csapatot: adat alapon dolgozó és döntő, folyamatosan tanuló, eredményorientált kis brigádunk van. Kedvenc területeink: marketing, analitika, ppc, seo, webdesign, marketingautomatizálás, konverzióoptimalizálás, üzleti elemzés, adatokra alapozott üzletfejlesztés
  • Kevés, de válogatott ügyfelet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget: hozzáférést a legjobb nemzetközi tananyagokhoz és tréningekhez
  • Versenyképes fizetést
  • Könnyű megközelíthetőséget: az óbudai Fő tértől 3 percre van az iroda

Jelentkezésedet küldd az info@seolab.hu email címre.

Az email tárgya: “Vezetékneved Keresztneved szövegíró állás 2017

Ebben írd meg:

  • Hogyan tartod naprakészen a szakmai tudásodat,képességedet
  • Mi volt a 2 legutóbbi hasznos tananyag, amit szakmai témában olvastál
  • Milyen sikeredre vagy a legbüszkébb és miért
  • Részletezd, hogy a miért tartod érdekesnek a csapatunkhoz való csatlakozást
  • Jelöld meg a fizetési igényedet
  • Csatold az önéletrajzod

Rólad

Elvárások

El tudod fogadni, hogy a munkád a vásárlásokig lesz végigkövetve a mérési rendszerünk által. Gyorsan kapsz konkrét adat alapú visszajelzést arról, hogy mennyire volt eredményes a munkád, ennek megfelelően:

  • tudod, hogy hol kell rajta javítani, és ez nem derogál
  • nagyon örülsz, mert szépek az eredmények, de azért még igyekszel csiszolni rajta
  • Kiváló kommunikációs készséged van.
  • Nem tartod ördögtől valónak a marketinget és az értékesítést
  • Angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete
  • Alapos vagy, körültekintő és lelekes.

Előnyt jelent

  • Pszichológiai érdelkődés
  • Google termékek alapszintű ismerete
  • Facebook ads rendszer alapszintű ismerete
  • Google adwords ismeret
  • Facebook ads ismeret
  • Analytics ismeret